הבית לפיתוח האדם והקריירה
OPEN
הבית לפיתוח האדם והקריירה

קורס כלים בייעוץ קריירה
בשיטת "לכל אדם יש שביל"

ההרשמה לקורס מאי 2024 הסתיימה!
בקרוב נפרסם פרטים על הקורס הבא…

ב – ZOOM

ימי ב' 17:00 – 21:00

קצת עלינו

ללמוד מהמומחים המובילים בארץ בתחום הקריירה 

מרכז "לכל אדם יש שביל" הינו בית לפיתוח האדם והקריירה המתמחה באבחון, ייעוץ וטיפול בקריירה.

המרכז פועל בשיטה ייחודית שפותחה ע"י ד"ר אורניה יפה-ינאי, פסיכולוגית קלינית ותעסוקתית בכירה ומובילה בארץ ובעולם, מחברת רב-המכר "לכל אדם יש שביל" אשר תורגם ל-6 שפות בארץ ובעולם והוא רב המכר הבולט ביותר בארץ בתחום חיבורי האדם והקריירה.

למרכז צוות מנוסה של יועצות קריירה אשר הוכשרו בשיטת "לכל אדם יש שביל" ומלווה אנשים בצמתים בקריירה, בגילאים שונים מ- 18-80.

כחלק מהתפיסה והרצון שלנו לקדם קריירות של אחרים, אנחנו שואפים תמיד לשמוע גם את הקריאה הפנימית שלנו. הקורס הזה הוא קריאה פנימית שלנו אליכם. מזמינים אתכם ללמוד יחד אתנו ולחבר בין השביל שלנו לשביל שלכם

לקבלת סילבוס ותיאום שיחת התאמה מלאו פרטים כאן

למי מיועד הקורס?

מנהלי משאבי אנוש
פסיכולוגים
עו"סים
מטפלים
פסיכותרפיסטים
יועצי קריירה ותעסוקה
יועצים ארגוניים
מאמנים אישיים ועסקיים

וכל למי שרוצה כאיש/אשת מקצוע לקדם, לגדל  ולפתח קריירות של אחרים וגם  מוכן ואמיץ לאתגר: לגדל את הקריירה שלו או שלה.

 תנאי הרישום לקורס:

 • מילוי שאלון ייעודי
 • שיחה אישית עם המנהלת המקצועית בכדי לוודא התאמה
 • תשלום דמי הרשמה

נושאי הלימוד

 • מה בין זהות אישית לזהות תעסוקתית

 • תהליך יעוץ הקריירה – משך ואופי התהליך, דפוסי תהליך, כלים והבנות לניהול תהליך הייעוץ

 • התמודדות היועץ עם שלביו השונים של התהליך– סטינג, אינטייק, תיאום ציפיות, התנגדויות, תקיעות ומשברים, "אני לא יודע", פחדים, חלומות, סוגי סיום תהליך ועוד

 • בחירות, שינויים ומעברי קריירה במעגל החיים

 • קריירה כמסע התפתחותי רווי בשינויים

 • זרימה ותקיעות – משמעויות והתמודדויות, תפקיד היועץ במצבי תקיעות

 • "דע מאין באת" – חקירה, אבחון ומיפוי, הקשרים בין תקיעות והתפתחות לבין השפעת משפחת המוצא

 • כלים לאבחון כישורים ונטיות תעסוקתיות – סקירת כלים מוכרים וחדשניים

 • כלים ייחודיים ל"לכל אדם יש שביל" וכלים יצירתיים בייעוץ

 • מודל "הסילבר אייס" של ד"ר דב ינאי – מיפוי מקדמי ההצלחה למאה ה-21

 • מה בין הפחדים לבין היציאה לשינוי

 • יצירת חזון ובניית דרך –מה מאפשר ומה עוצר? 

איפה ומתי

הקורס יתקיים בזום !

ימי ב' החל מ- 20 במאי 2024

שעות: 17:00-21:00

12 מפגשים – 60 שעות אקדמאיות

תאריכי המפגשים:

20/5, 27/5, 3/6, 10/6, 17/6, 24/6, 1/7, 8/7, 15/7, 22/7, 29/7, 5/8

מחיר והרשמה

מחיר הקורס 6,000 ש"ח

5,250 ש"ח בהרשמה מוקדמת עד 1/4/2024 

דמי הרשמה – 750 ₪ (יקוזזו ממחיר הקורס)

**מספר המקומות מוגבל!

תנאי הרישום לקורס:

 • מילוי שאלון ייעודי
 • שיחת התאמה אישית עם המנהלת המקצועית
 • תשלום דמי הרשמה

המלצות

 • ל- "הקורס הוא חגיגה של כלים, ידע, חוויה , למידה וצמיחה במרחב מאפשר, מקצועי ומכבד"
 • מ- "לכל מי שרוצה להיכנס לראש והלב של עולם הקריירות- זהו קורס חובה. הגעתי יודעת ומעודכנת. למדתי כל כך הרבה. המון!  הנחייה מקצועית, תשומת לב לפרטים, קבוצה שנבחרה בהקפדה יתרה, ורצון עז שהקורס ימשך וימשך".
 • ג- " קורס חובה לכל מי שרוצה להרחיב את ארגז הכלים שלו, כל כך נהניתי מהקורס. קורס מקצועי, מנחות מעולות, מביאות דרך, כלים ואג'נדה ויחד עם זאת מאפשרות לכל אחד לסלול את השביל שלו, אין ספק שהשביל שלי הרבה יותר רחב בזכותן".
 • מ- "ממליצה בחום לוהט. הקלסר שלכם הוא התנ"ך של יועצי הקריירה, התובנה שלכן היא שביל פנסים שלאורו המסע בטוח".
 • ק- "האמת שקשה לסכם קורס כזה בכמה מילים. הקורס מאפשר מסע אישי לצד רכישת כלים המאפשרים לעובר התהליך להתבונן, להתמודד, להאיר, לחקור ולחוות בעצמו. קורס שחוצה רבדים לעומק , לרוחב ולגובה. אינטנסיבי ומשמעותי".
 • ר- " אחת המתנות המשמעותיות שהענקתי לעצמי. תהליך אישי שעברתי בקורס לצד התובנות והכלים היישומים שרכשת מצאו דרכם, בכל מפגש, היישר לארגז הכלים שלי. לא פחות חשוב קבוצת למידה מדהימה שנבנתה ואיפשרה לכל הקסמים האלו לקרות".
 • ק- "אחד הקורסים המשמעותיים שחוויתי. מפגשים מעשירים בכלים מצוינים לאנשי מקצוע בהנחיית צוות מומחיות ומיוחדות במינן. זכות גדולה לצעוד בשביל לצידכן".
 • י- " באתי מהצפון הרחוק לקורס בתל אביב, והיה שווה כל קילומטר!"

הצוות המקצועי

גוני ינאי יצחקי

מנהלת המרכז "לכל אדם יש שביל". יועצת ומטפלת באנשים עם שאלות ומשאלות קריירה והגשמה עצמית. בעלת תואר שני בעבודה סוציאלית קלינית. לימודי המשך בטיפול זוגי ומשפחתי.

בעלת ניסיון בליווי אנשים במסע של שינוי וגדילה במרחב הקריירה והעשייה במגוון גילאים, צמתים ואוכלוסיות. ניסיון בטיפול ביחידים , זוגות ומשפחות, שיקום תעסוקתי, ליווי יזמים ומנהלים, הדרכת אנשי מקצוע, הנחיית סדנאות ותהליכים קבוצתיים להתפתחות אנשים בקריירה.

"עבורי הליווי של אנשים בשאלות של חיבורי אדם, קריירה והגשמה עצמית מהווה מסע מרתק ומשותף של למידה חוכמה אתגר והתרגשות. בו קיים אתגר החיבורים בין הצרכים הפרקטיים לבין הצרכים הרגשיים של כל אדם.

זהו מרחב שמאפשר לאנשים להשמיע ולגבש חלומות ולפסוע את הדרך על מנת להתקרב עוד צעד אל החלומות שלהם. אני מוצאת כי אנשים המגיעים לתהליכים אלו הם אנשים אמיצים, שעם ולמרות מורכבות המציאות לא מוכנים לוותר על השביל שלהם. אני מוקירה אותם על כך ולומדת מכל אחד מהם ומכל תהליך איך להיות מטפלת ויועצת טובה ומדויקת יותר”.  

גילה יניב

יועצת בכירה לפיתוח קריירה, בעלת ניסיון של מעל 20 שנים ביעוץ ובהנחיה בתחומי קריירה בארץ ובחו"ל. בעלת M.A. במדיניות ציבורית עם התמחות בהתנהגות ארגונית. מנחת קבוצות לקריירה וניהול, יועצת לעסקים משפחתיים, מדריכה ומרצה בתחומי קריירה.

מתמחה במעברי קריירה, ובשינויים הנובעים מהם, במישורים הרגשיים, התעסוקתיים והמעשיים. עובדת בעיקר עם אנשים אשר כבר חוו דבר או שניים בקריירה שלהם ותוהים לגבי המשך השביל.

"כמי שמלווה, זה שנים רבות, אנשים במסעם אל ההגשמה התעסוקתית המדויקת להם, מוקד עבודתי הוא בהתבוננות מעמיקה על הסיפור האישי, הגלוי והסמוי, הנפרש בתהליך הייעוצי, באבחון הכאב והקושי הגלומים בו, ובחיזוק האמונה כי יש דרך אל הפתרון גם כשנדמה שאין.

אני מאמינה כי בכבוד ובהכלה ניתן לגעת גם ברבדים העמוקים ביותר של האדם ולהביא משם את התשובות".

 

ד"ר אורניה יפה ינאי

פסיכולוגית קלינית ותעסוקתית בכירה. מומחית באבחון, ליווי וטיפול ביחידים, משפחות ואנשי עסקים בשבילי הקריירה. ד"ר יפה-ינאי פיתחה טכניקות וכליים ייחודים בתחום האבחון, יעוץ והטיפול בתחומי האדם, הקריירה והייעוד.  

מחברת רב המכר  "לכל אדם יש שביל" השוזר בתוכו את עקרונות השיטה דרך  סיפורים אישים ומרגשים של  אנשים אותם ליוותה לאורך השנים. דר' יפה ינאי מדריכה , מלמדת ומרצה על תחום הקריירה וההגשמה העצמית מעל 50 שנה, ונחשבת לאחת היועצות הבכירות ביותר בתחום הקריירה בארץ ובעולם.

"נראה שהגענו לעידן שבו לכל אדם מותרת, ואולי אפילו מתחייבת, הזכות למסע תעסוקתי מספק, מוצלח ומשמעותי. בעידן של כאוס ושינויים בעולמות העשייה, כשתחרות ואיכות מחוברות לרצון ולצורך לביטוי מקורי וייחודי, כתנאי למצוינות, הרי החיבור לעצמך בעיסוקך הוא הכרח קיומי ולא מותרות .

הצורך בעשייה בעלת משמעות הינו אוניברסאלי. כשצורך זה הוא, לעיתים קרובות, שאלה של חיים ומוות. העשייה היא המחלה והתרופה כאחד".

שירה דמרי

פסיכולוגית תעסוקתיתי מומחית. בוגרת תואר שני בפסיכולוגיה תעסוקתית מהמכללה האקדמית תל-אביב יפו ותואר ראשון בפסיכולוגיה ותקשורת מאוניברסיטת חיפה.

בעלת ניסיון בתחום הפסיכולוגיה התעסוקתית, שיקומית וחינוכית באבחון וייעוץ תעסוקתי עבור: צעירים בבחירה ראשונית של מסלול לימודים וקריירה ומבוגרים במגוון צמתי קריירה.  כמו כן, בעלת ניסיון רב באבחון ויעוץ תעסוקתי לאנשים המתמודדים עם לקויות למידה ושיקום תעסוקתי. ניסיון במיון וגיוס כוח אדם לתפקידים שונים ומגוונים בחברות מובילות במשק הישראלי.

מאז ומתמיד, ראיתי בעולם העבודה ובעשייה שלנו כפרטים בתוכו, גורם מכריע בבניית זהות אישית עצמאית, ביסוס תחושת מסוגלות ומימוש עצמי וייחודי, המסייע לאדם לחיות חיים מאושרים ומלאים. עבורי ייעוץ קריירה מהווה את היכולת ללוות פרטים בדרך אל מימוש עצמי ועשייה, תוך זיהוי התשוקות והצרכים המניעים אותם, העצמה וזיהוי חוזקות ומחסומים בכדי להגיע לעשייה מספקת ומשמעותית.

במהלך חיי, התרגשתי בכל פעם כשראיתי ברק בעיני אדם העוסק בתחום אליו יש לו תשוקה ורמת עניין גבוהה וכן, חוויתי את השלכותיה של תחושת החמצה וחוסר מימוש בעשייה אצל אנשים. הבנתי את חשיבותה של תחושת מימוש בעשייה והשלכותיה על הרווחה האישית של האדם ועל תחומי חיו האחרים. החוויה האישית שלי, יחד עם סקרנות גבוהה כלפי נפש האדם, רצון לסייע לאחרים לממש את יכולותיהם  ולתרום הובילו אותי לתחום זה.

לרכוש

כלים להתמודדות עם המבנה המורכב של תהליך יעוץ קריירהלקבל

כלים איכותיים, מקצועיים וחדשניים לליווי וייעוץ לאנשים בצמתי הקריירה השונים

להכיר

שיטה ייחודית הנשענת על ניסיון של למעלה מ- 40 שנה וסייעה לאלפי אנשים למצוא את השביל שלהם

ללמוד

לשלב בתהליכים כלים לחקירה עמוקה ושורשית של האדם יחד עם כלים לחקירת הקריירה וההגשמה העצמית

לעבור

תהליך אישי מעמיק ומעשיר, לגדול ולפרוץ את גבולות הקריירה שלכם


רוצה לשמוע עוד פרטים?

על השיטה

שיטת הייעוץ "לכל אדם יש שביל" פותחה ע"י ד"ר אורניה יפה- ינאי ונשענת על ניסיון של למעלה מ-40 שנה.

השיטה משלבת בין כלים פרקטיים לכלים מעולם הפסיכולוגיה והייעוץ, כלים לחקירה ומיפוי יכולותיו, רצונותיו ושאיפותיו של האדם, תוך זיהוי חזון העשייה שלו, חיזוק המשאבים והכוחות הפנימיים והכלים למסע המימוש.

השיטה מתייחסת לחקירת האדם –  העבר, ההווה והעתיד הרצוי לאדם. השיטה סייעה עד כה לאלפי אנשים למצוא את השביל שלהם בקריירה.

רוצים לשמור איתנו על קשר ולקבל עדכונים על קורסים נוספים?

דילוג לתוכן