הבית לפיתוח האדם והקריירה
OPEN
הבית לפיתוח האדם והקריירה
חיפוש עבודה

20 סיבות לפנות לייעוץ קריירה

מדוע כדאי לפנות לייעוץ קריירה?

 

20 סיבות נפוצות שבגינן אנשים מגיעים אלינו לייעוץ ופיתוח קריירה:

 

 1. אני מרגיש תקוע. באתי כי אני לא יודע, אני מרגיש שאני חייב שינוי אבל לא יודע מהו ואיזה כיוון..
 2. התחלתי ללמוד באוניברסיטה ועולים בי ספקות לגבי המסלול שבחרתי, הגעתי לכאן כי אני צריך לעשות החלטה אם לעזוב או להישאר.
 3. עכשיו תורי- נשים שעשו קריירה נוחה עם ילדים ורוצות עכשיו להגשים את עצמן, "אחרי שעשיתי ויתורים בקריירה למען גידול ילדיי מרגישה שהם גדלו ועכשיו תורי להגשים את עצמי"
 4. אני יודע מה אני רוצה אך לא ברור לי ״ האיך״..
 5. מפחד/ת בגילי לעשות שינוי- כיצד אפשר לעשות שינוי בהתאמה לגיל שלי, לצורך הכלכלי ולשוק העבודה. אך שיאפשר לי לקום לעבודה בשמחה.
 6. "אני קמה בבוקר לעבודה וכל כך מתבאסת .. הולכת בחוסר רצון מכוח ההרגל, המחויבות הכלכלית והפחד לעשות שינוי בעל סיכונים על הביטחון הכלכלי של המשפחה שלי, רוצה לקום לעבודה בשמחה, התרגשות ומלאת אנרגיות וסיפוק.
 7. מאז שילדתי ועזבתי את העבודה, עשיתי פסק זמן מעולם הקריירה, עכשיו שאני חושבת על לצאת שוב החוצה ולהשתלב בשוק העבודה, כל כך הרבה דברים השתנו ובמיוחד סדר העדיפויות שלי ואני לא בטוחה שאני יודעת לאיזה תפקידים להציע את עצמי.
 8. מרגיש שאני רוצה להתקדם ולא יודע איך/ למה ואם יש לי את הכישורים לתפקידים בכירים/ אחרים.
 9. נוחות למול סיפוק –יש לי עבודה נוחה עם משכורת מתגמלת, אבל לפעמים מרגיש לי שהיא "נוחה" מדי ושאני לא מתפתחת, השאלה היא מה יותר נכון הנוחות והקביעות או הסיפוק מהעבודה.
 10. הגעתי לכאן בגלל אישתי, היא רואה אותי מצוברח מאוד מהעבודה וזה משפיע עלי עליה ועל הילדים. אני עורך דין, עברתי כמה משרדים של עורכי דין כי חשבתי שאולי הדברים ישתפרו אבל אני באמת לא מרוצה ממה שאני עושה ומצד אחד אני לא יכול סתם לקום וללכת, יש לי משפחה לפרנס ואני גם לא יודע לאן.
 11. אני מגיעה לכאן מסיבות טובות כביכול, קיבלתי קידום העבודה, אבל מאז שהציעו לי את הקידום אני לא מצליחה לישון בלילות, אני רוצה להבין למה זה קורה לי ומה גורם לי לחוש חוסר נוחות בעקבות הקידום הזה והתפקיד שהוצע לי.
 12. אני רוצה להתחיל ללמוד שנה הבאה אבל לא יודע מה ומתבלט בין כמה תחומים.
 13. אחרי חופשת לידה שגרמה לי לחשוב לעומק מה חשוב לי בחיי, אני מרגישה צורך לעשות שינוי שיאפשר לי קריירה מספקת ומאתגרת לצד זמן איכות רב יותר עם ילדי..
 14. אני לא יודע איך להסביר את זה אבל לא הולך לי בראיונות עבודה, אני כאילו לא מצליח לייצג את עצמי בכבוד, כל פעם ששואלים אותי שאלה אני שוכח מה רציתי להגיד.
 15. כבר כמה שנים אני מפנטזת על עצמי כעצמאית, יש לי כבר רעיון לעסק וזה קשור למה שאני עושה היום כשכירה. העניין הוא כל החיים שלי הייתי שכירה ואני לא יודעת אפילו איך להתחיל לעשות את השינוי.
 16. באתי לכאן כי אני מרגישה שאני הולכת כל הזמן עם ייסורי מצפון ובכלל תחושה שאני מפספסת את הילדות של הילדים שלי, אני הרבה שעות בעבודה (הייטק) אני לא יודעת איך לשנות את המצב.
 17. כסף- אני מרגיש העשייה שלי לא מתוגמלת מספיק
 18. הבן שלי רוצה/ צריך להתחיל ללמוד ואני רוצה לתת לו את כל הכלים לקבל את החלטה של בחירת מסלול לימודים שהינה בעל השפעה משמעותית על המשך חייו הבוגרים.
 19. אני 15 שנים עצמאי, אין לי יום ואין לי לילה, פעם זה התאים יותר והיום אני מרגיש שהלחץ הזה עושה לי ממש לא טוב, עברתי הרבה כעצמאי פתחתי וסגרתי עסקים ואני מרגיש שחוק ועייף ומתלבט אם לעזוב את העצמאות ולהפוך להיות שכיר, אני צריך להבין איך לעשות את המהלך.
 20. יצאתי לפנסיה וקשה לי מאוד, זה ממש מדכא אותי לי להיות בחוסר מעש, חשבתי שאני אהנה מהחופש אבל האמת היא שזה לא כך, אולי זה הזמן לחשוב על דברים אחרים שעוד לא עשיתי בחיים שלי.

 

אנחנו מזמינים אתכם לבוא אלינו אל מרכז "לכל אדם יש שביל" לעשות קצת סדר בבלאגן ולהרגיש טוב יותר !

סניף לכל אדם יש שביל בהרצליהadam small-61

אהבתם את המאמר? שתפו עם חברים או ברשתות

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

רוצים לשמוע עוד - השאירו פרטים ונציג מטעמנו יחזור אליכם

דילוג לתוכן