הכוון תעסוקתי לצעירים, ייעוץ והכוונה מקצועית ללימודים

מעוניין לבחור מסלול לימודים? מעוניין לתכנן בחוכמה את צעדיך הראשונים בקריירה ובלימודים?

מטרת התהליך:

ייעוץ והכוונה מקצועית לגבי בחירת מסלול לימודים וצעדים ראשונים בבניית הקריירה הינן החלטות משמעותית ומהותיות. זוהי לרוב ההחלטה הראשונה ה”אמיתית” שלנו בתור אנשים בוגרים. תכנון והכוונה תעסוקתית יחד עם איש מקצוע, עשויים לסייע לך לתכנן את הדרך בחוכמה וביעילות .

תהליך האבחון המקצועי אצלנו נועד לסייע לך בתכנון וקבלת החלטה לגבי הצעד הבא הנכון עבורך בתחום הלימודי/תעסוקתי.

הורים – מחפשים ומתלבטים על לימודים וקריירה עבור ילדכם? – לחץ כאן

למי מתאימים תהליכי האבחון?

  • ייעוץ והכוונה לחיילים משוחררים המתלבטים לגבי מסלול לימודי או תעסוקתי.
  • צעירים החוזרים מטיול ומתלבטים לגבי כיוון לימודי/תעסוקתי.
  • הכוונה לימודית לסטודנטים שהחלו מסלול לימודים ומתלבטים לגבי המשך או פרישה ממנו.
  • צעירים המעוניינים לפתוח עסק או לבחון כישורי ניהול ויזמות.
  • צעירים הרוצים לפתח קריירה לצד התמודדות עם לקויות למידה. (לחץ כאן)

מה כולל תהליך הכוונה תעסוקתית?

1. מפגש ראשוני עם יועצת קריירה – במהלכו תעמיקו בהבנת הרצונות, הכישורים והשאיפות שלך, לצד זיהוי החסמים והאתגרים הטמונים בדרך. יחד תגדירו ציפיות ומטרות.
2. יום אבחון –
 מבחנים שמטרתם בחינת הכישורים, מאפייני האישיות והנטיות המקצועיות שלך ומגוון פרמטרים נוספים, החשובים לבחירה הלימודית והתעסוקתית. יום האבחון מותאם באופן אישי לצרכייך ולמטרות הייחודיות עבורך. 
3. מפגש סיכום –
סיוע בקבלת החלטה למסלול לימודי/תעסוקתי המתאים עבורך, יחד עם הכוונה לצעדים הראשונים בבניית הקריירה. זאת בהתאמה לצרכייך ורצונותייך ומתוך ידע והבנה של האפשרויות הקיימות במסלולי הלימוד ובשוק התעסוקה. 
(על פי צורך תינתן פגישה נוספת ללא תשלום נוסף)

** אפשרות נוספת (בהתאם לצרכי האדם) הינה מפגשים על פי צורך, מתוך מטרה לתכנן ולגבש את צעדייך הבאים בתחום הלימודי והתעסוקתי. זאת מתוך הבנה שיום אבחון אינו מתאים לכל אחד וחשוב לנו להתאים את קצב התהליך ואופי התהליך לכל אדם.

אנו מאמינים ש: “לכל אדם יש שביל”! בתהליך ייעוץ הקריירה יסייע לך היועץ למצוא ולתכנן את השביל הנכון עבורך.

התחלת פסקא    על מנת להתחיל תהליך ו/או לשאלות ומידע נוסף, אנו ממליצים למלא את השאלון ולשלוח אלינו בטרם נקבעה הפגישה הראשונה. לחצו כאן למילוי השאלון.

אתם מוזמנים לשאול אותנו

שם:

דוא"ל:

נושא:

השאלה:

סיימתי צבא ואני מעוניין לבחור מסלול לימודים אך איני יודע מה לבחור ?

שלב זה עשוי להיות מבלבל, כיוון שההחלטה לגבי מסלול לימודים הינה משמעותית ומהותית לעתידך. על כן, תכנון והכוונה יחד עם איש מקצוע, עשויים לסייע לך לבחור את הדרך בחוכמה וביעילות .
התהליך אצלנו כולל: מפגשים אישיים עם יועצת קריירה, סט מבחנים, פגישת סיכום ותכנון צעדים.

התחלתי מסלול לימודים ואיני בטוח שזה אכן הכיוון שמתאים לי?

תחושה כזו עשויה להיות מבלבלת ומתסכלת. יחד נבדוק את מידת ההתאמה של תחום הלימודים לנטיות התעסוקתיות שלך ולנטיות ליבך. מטרתנו היא להעניק לך כלים משמעותיים באמצעותם תוכל לקבל החלטה, אשר תואמת את היעד אליו אתה חפץ להגיע.

מדוע כדאי לי לבוא אליכם, מה מייחד את תהליך הייעוץ שלכם?

טרם הגעתך אלינו, אתה ממלא שאלון ראשוני אשר מסייע לנו בבחירה מדוקדקת להתאמת היועצת המתאימה ביותר עבורך ועבור מטרותיך בשלב זה בחייך. אנו מקפידים לבחון כל מקרה באופן אישי על מנת לייצר תהליכים משמעותיים ומקצועיים בפרק הזמן הקצר ביותר והנכון ביותר עבור כל אדם. במהלך שנות עבודתנו נוכחנו לזהות שבחירה תעסוקתית מספקת, לוקחת בחשבון מספר רב של פרמטרים המשפיעים על בחירה וקבלת החלטה. למשל, לא תמיד מספיק להתייחס רק לכישורים שלך - "במה אתה טוב?", אלא יש לתת מענה גם לשאלה המהותית "מה עושה לך טוב?". שאלות נוספות מתייחסות גם למסגרת התעסוקתית הנכונה עבורך (עצמאי או שכיר, מנהל או עובד זוטר, ציפיות שכר ועוד) ולא רק לסוג המקצוע בו תבחר. ב"לכל אדם יש שביל", נתמקד בלסייע לך להגיע לכדי בחירה מהו הצעד הבא על-ידי התייחסות לכלל הגורמים המשפיעים על קבלת ההחלטה. אנו מזמינים אותך לתהליך ייעוץ אישי, קצר וממוקד.

תגובה אחת בנושא הכוון תעסוקתי לצעירים, ייעוץ והכוונה מקצועית ללימודים

  1. פינגבאק: איך לבחור מקצוע ? איזה מקצוע מתאים לי ? ייעוץ לימודים - לכל אדם יש שביל