הבית לפיתוח האדם והקריירה
OPEN
הבית לפיתוח האדם והקריירה

שירה דמרי

פסיכולוגית תעסוקתיתי מומחית. בוגרת תואר שני בפסיכולוגיה תעסוקתית מהמכללה האקדמית תל-אביב יפו ותואר ראשון בפסיכולוגיה ותקשורת מאוניברסיטת חיפה.

בעלת ניסיון בתחום הפסיכולוגיה התעסוקתית, שיקומית וחינוכית באבחון וייעוץ תעסוקתי עבור: צעירים בבחירה ראשונית של מסלול לימודים וקריירה ומבוגרים במגוון צמתי קריירה.  כמו כן, בעלת ניסיון רב באבחון ויעוץ תעסוקתי לאנשים המתמודדים עם לקויות למידה ושיקום תעסוקתי. ניסיון במיון וגיוס כוח אדם לתפקידים שונים ומגוונים בחברות מובילות במשק הישראלי.

מאז ומתמיד, ראיתי בעולם העבודה ובעשייה שלנו כפרטים בתוכו, גורם מכריע בבניית זהות אישית עצמאית, ביסוס תחושת מסוגלות ומימוש עצמי וייחודי, המסייע לאדם לחיות חיים מאושרים ומלאים. עבורי ייעוץ קריירה מהווה את היכולת ללוות פרטים בדרך אל מימוש עצמי ועשייה, תוך זיהוי התשוקות והצרכים המניעים אותם, העצמה וזיהוי חוזקות ומחסומים בכדי להגיע לעשייה מספקת ומשמעותית.

במהלך חיי, התרגשתי בכל פעם כשראיתי ברק בעיני אדם העוסק בתחום אליו יש לו תשוקה ורמת עניין גבוהה וכן, חוויתי את השלכותיה של תחושת החמצה וחוסר מימוש בעשייה אצל אנשים. הבנתי את חשיבותה של תחושת מימוש בעשייה והשלכותיה על הרווחה האישית של האדם ועל תחומי חיו האחרים. החוויה האישית שלי, יחד עם סקרנות גבוהה כלפי נפש האדם, רצון לסייע לאחרים לממש את יכולותיהם  ולתרום הובילו אותי לתחום זה.

דילוג לתוכן