הבית לפיתוח האדם והקריירה
OPEN
הבית לפיתוח האדם והקריירה

מיכה ריזנפלד

פסיכולוג, יועץ קריירה ומנחה קבוצות וסדנאות בתחום הקריירה למגוון אוכלוסיות למעלה מעשור. בוגר תואר ראשון בפסיכולוגיה ופילוסופיה, תואר שני בפסיכולוגיה תעסוקתית ותואר שני נוסף בהתנהגות ארגונית.

בעל ניסיון רב בייעוץ ואימון קריירה למגוון אוכלוסיות וגילאים: צעירים בבחירת קריירה ראשונה, ציבור חרדי, אוכלוסייה שיקומית, יוצאי אתיופיה, משרתים ופורשים מצה"ל ומעברי קריירה לאורך מעגל החיים. מנחה קבוצות וסדנאות בסוגיות של זהות תעסוקתית ותהליכי פיתוח קריירה.

בעל ידע וניסיון רב בתחום האבחון ומיון עובדים ומנהלים בכירים. מתוך ניסיון זה אני מחזיק ידע על החיבורים בין האדם, הקריירה ושוק התעסוקה. כמו כן, בעל ניסיון בלווי מנהלים בארגונים גדולים בתהליכי התפתחות ושינוי.

בכל מפגש ייעוצי עם אדם חדש מתרחש ריקוד ייחודי בעל מאפיינים משלו. תהליך מוצלח ינוע במרחב שכולל כל מיני תחנות.חלקן צפויות לעורר סימני שאלה ולעיתים תחושת חוסר נוחות המהווה חלק מתהליך גדילה. רובן מחזקות, מרחיבות את זווית המבט ואת חופש התנועה. הייעוץ מגיע לשיאו כאשר האדם מרגיש בנוח להביא את עצמו לידי ביטוי על רבדיו השונים, זוכה לאוזן קשובה ולמראות שמקדמות אותו, בחדר הייעוץ ומחוצה לו.

דילוג לתוכן