הבית לפיתוח האדם והקריירה
OPEN
הבית לפיתוח האדם והקריירה
shvil_banner copy

שירותים לארגונים

האדם הוא המשאב היקר והחשוב ביותר בארגון. מיצוי יכולותיו, כישוריו ומאווייו של העובד בארגון הכרחיים למימוש החזון הארגוני.

מניסיוננו, ארגונים שאפשרו לעובדים ולמנהלים שלהם לבחון את מרחב הקריירה והאיזון לו הם זקוקים, זכו לעלייה ניכרת בתפוקה, במוטיבציה ובשביעות הרצון.

מבין שירותינו:

  • פיתוח האדם וניהול הקריירה – ליווי עובדים ומנהלים בצמיחה בקריירה ובעולם העשייה.

    אנו ממוקדים באבחון יכולותיו, רצונותיו ושאיפותיו של האדם, תוך זיהוי חזון העשייה שלו. מטרתנו לסייע לאדם להגיע למיצוי הפוטנציאל בעולם הקריירה.

    בצוות המרכז אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב בעבודה עם דרג בכירים והכרות מעמיקה עם המאפיינים הייחודיים של עולם זה.

  • ליווי רגשי למנהלים ועובדים – תהליך טיפול או אימון בהתאמה לאדם להגדלת תחושת הרווחה, השמחה, הבריאות, ההגשמה וההנעה ליצירת שינויים פנימיים או חיצוניים עבור רווחתו הרגשית.

  • Outplacement – "כל סיום הוא התחלה חדשה" – מעבר או שינוי קריירה עשוי להיות מלווה בפחדים, כאב ובלבול אך גם  מהווה הזדמנות ואתגר. התהליך ממוקד ומותאם אישית- ליווי פרטני למפוטרים ולפורשים בבחירת הצעד התעסוקתי הבא.

    התהליך  מלווה על ידי אנשי מקצוע מנוסים  מעולם הפסיכולוגיה והייעוץ ומשלב בין כלים מעשיים ופרקטיים לבין תהליכים רגשיים וקוגניטיביים. על פי צורך ניתן לשלב בתהליך האבחון מבחנים תעסוקתיים. כמו כן, ניתן לשלב ייעוץ עסקי ו/או ליווי בפתיחת עסק עצמאי.

  • HR Training – ליווי, הדרכה והרחבת "ארגז הכלים" לאנשי מקצוע מתחום משאבי האנוש וההדרכה בפיתוח האדם והקריירה. שיטתנו הייחודית מתבטאת בהתבוננות הוליסטית על האדם, יכולותיו וצרכיו. ביכולתנו להקנות לאנשי המקצוע כלים לאבחון וליווי האדם על מנת לסייע לו להיות יצרנו ומסופק יותר בעבודתו.

באפשרותנו לענות על צרכים ייחודיים של ארגונים ואוכלוסיות שונות. נשמח אם תצרו עימנו קשר לברור פרטים נוספים.

דילוג לתוכן