הבית לפיתוח האדם והקריירה
OPEN
הבית לפיתוח האדם והקריירה
shvil_banner copy

הספר "לכל אדם יש שביל"

דרך סיפורים אישיים מרתקים, פורשת דר' אורניה יפה-ינאי, פסיכולוגית קלינית ותעסוקתית בכירה, את מסעותיה עם האנשים בשבילי העשיות שלהם. בסיפורי המסעות עולים מקורות הקושי ותחושות ההישג של בני אדם בדרכם למימוש וכיצד בחרו להתמודד איתם.

אנשים רבים כל כך חווים את עצמם כמי שאינם יודעים מה היו רוצים לעשות, עד כי השאלה הראשונה, המתבקשת, היא תמיד אחת: לולא היו לך מגבלות, מה היית בוחר לעשות? אילו לא היו ניצבים בפניך מכשולים – אמיתיים או מדומים – מה היית חולם אז להגשים?

תשובה כנה על שאלות אלה מאפשרת לכל אחד לבדוק מה באמת היה רוצה לעשות בחייו, מבלי שהמטרה תהיה מוסתרת על ידי מסכות שונות של חששות וחוסר אמונה. כך גם ניתן לבדוק אמונות שגויות, פחדים וציפיות הבולמים את העשייה.

לא כל איש עסקים "עושה" כסף ולא כל פילוסוף הוא עני.

יותר מזה, אם אינך מתאים לתחום מסוים, ספק אם תצליח בו כפי שיכולת להצליח בתחום שאתה מתאים לו ומזוהה איתו.

התאמה האישית שבין האדם לבין העיסוק היא שקובעת. ככל שאדם יידע להקשיב יותר לצרכיו המקוריים כמו גם לצורכי האחרים הוא יוכל להצליח, ליצור ולייצר בשוק תחרותי משתנה שעיקרו: הענות מהירה ומדויקת לצרכים מקוריים ומשתנים.

"התקיעות" בעשייה היא, לעיתים, חלק הכרחי מתהליכי הגדילה וההתפתחות של כל אחד מאיתנו.
עם זאת, חלומות נועדו כדי להגשים אותם. אין צורך שהחלומות יהיו גדולים, מספיק שהם יהיו שלכם.

הספר "לכל אדם יש שביל" יצא לאור בישראל בהוצאת מודן בשנת 2000 וניצב ברשימת רבי המכר בישראל. הספר מופץ ברחבי העולם ותורגם עד כה ל-5 שפות.

את הספר ניתן לרכוש בחנויות הספרים, או להזמין מאיתנו. מוזמנים להשאיר כאן פרטים ונחזור אליכם.

 

שאלון להתאמת תהליך הייעוץ -

השאירו פרטים ונציג מטעמנו יחזור אליכם

דילוג לתוכן