לכל אחת יש שביל

בואי לגלות את השביל שלך...

בתוך מסע הקריירה יש רגעים בהם את מרגישה :
"אני לא יודעת", "אני תקועה", "אני אבודה", "אין לי מושג איך ממשיכים מכאן?" "זה כבר לא זה", "אני רוצה יותר"...
האם יש בך את אחד מהקולות האלו?
אז הסדנא שלנו נועדה לך.

לסייע לך לנווט על מפת שביל הקריירה שלך
לאתר את מוקדי התקיעות
ולראות כיצד ניתן לנוע קדימה.

מה יהיה בסדנא?

מאיפה באתי?

לאן אני רוצה ללכת?

אז איך מגיעים?

הסדנא בקבוצה קטנה ובאוירה אינטימית

מעוניינת להירשם לסדנא? השאירי פרטים ונשמח לחזור אליך

בואי לפרוץ את גבולות הקריירה שלך

מנחת הסדנא: גוני ינאי יצחקי, עובדת סוציאלית קלינית, לימודי טיפול זוגי ומשפחתי. יועצת ומטפלת בקריירה ובהגשמה עצמית. יזמית שותפה ומנהלת מקצועית של מרכז "לכל אדם יש שביל". בעלת ניסיון בייעוץ וטיפול בתחום האדם והקריירה במגוון גילאים וסוגיות, ביניהן: אנשים החפצים בשינוי קריירה בתקופות שונות בחיים, שילובי הורות זוגיות וקריירה, משבר גיל 40, יזמים, מנהלים, שאלות מעבר- "שכירים- עצמאים", קידום וגדילה בקריירה. בעלת ניסיון בטיפול בפרטים, זוגות ומשפחות, הנחיית קבוצות, הדרכת אנשי מקצוע.

“עבורי הליווי בשאלות של חיבורי אדם וקריירה מהווה מסע מרתק ומשותף של למידה, חוכמה, אתגר, והתרגשות. ובו קיים האתגר של חיבורים בין הצרכים הפרקטיים לבין הצרכים הרגשיים של כל אדם. זהו מרחב אשר מאפשר לאנשים להשמיע ולגבש חלומות. לפלס את הדרך על מנת להתקרב עוד צעד אל החלומות שלהם. אני מוצאת כי אנשים המגיעים אל תהליכים אלו הם אנשים אמיצים, שעם ולמרות מורכבות המציאות לא מוכנים לוותר על השביל שלהם."

חוויות של משתתפות בסדנא

קצת עלינו

מרכז “לכל אדם יש שביל” מתמחה בליווי אנשים המצויים בפרשת דרכים בתחום הקריירה והלימודים. שיטתנו הייחודית פותחה על ידי דר’ אורניה יפה-ינאי, פסיכולוגית קלינית ותעסוקתית בכירה ומחברת רב המכר “לכל אדם יש שביל”. השיטה מבוססת על ניסיון של למעלה מ-40 שנה באבחון, ייעוץ וטיפול קריירה. במרכז אנשי מקצוע איכותיים ומנוסים מתחומי הפסיכולוגיה, האבחון והטיפול.

רוצה לשמוע עוד? השאירי פרטים ונשמח לחזור אליך

רחוב המנהרה 14 הרצליה

טל':  054-7773833  09-9587802  |  פקס:  09-9557856

דילוג לתוכן