פסיכולוגית תעסוקתית מומחית ומדריכה. בעלת ניסיון של קרוב ל-20 שנים במכונים מובילים בתחום של פסיכולוגיה תעסוקתית ועיסוק באבחון, ליווי, יעוץ וטיפול באנשים בנושאים הנוגעים להתפתחותם בעולם הקריירה והעשייה.

בעלת ניסיון רב בעבודה עם אוכלוסיות שונות, צעירים ומבוגרים, מנהלים ופורשי צה"ל לצד אוכלוסייה המתמודדת עם אתגרים פיזיים ונפשיים בתהליכי שינוי ושיקום. מנהלת תחום השיקום התעסוקתי במרכז "לכל אדם יש שביל".

"עבורי ליווי אנשים במסע החיפוש אחר השביל שלהם הוא אתגר מרגש בכל פעם מחדש. כנכדה לתופרת, יש בו חלקים של יצירה, עיצוב ודיוק ה"גזרה". כבתה של מורה ומחנכת דרך הספורט, יש בו חיבור לאנרגיות ולתנועה. כבתו של עצמאי, יש בו חופש לגלות את עצמך, לגדול ולהיות מי שאתה רוצה, בהתבוננות אופטימית אבל גם מחוברת למציאות. במסע חיפוש שביל העשייה, מתחילים ברצון ב" אחר", "חדש", "שינוי שגרה".

במסלול עצמו, יש מפגש עם העבר וההיסטוריה לצד נגיעות והתבוננות לעתיד- להמשך הדרך ולציפיות ממנה. יש חיבור לחוזקות  המצויים "בתרמיל הגב" אך יש גם כאבים כשהמסלול מאתגר או מתסכל ויש צורך להתאים את הנשימה והקצב למסלול. הרכבת ה"פאזל" האישי עם כל אחד ואחד מהאנשים שאני מלווה מאפשרת לי להיות שותפה ליצירה האישית של כל אחד מהם. הזדמנות זאת ממלאת ומסקרנת אותי בכל מפגש מחדש"

לזהות ולקרוא בשם לתשוקותיו באופן שמאפשר לו לקחת אחריות אקטיבית על הבחירה ועל העשייה שלו."