סדנאות הרצאות וימי עיון

מרכז “לכל אדם יש שביל” מציע מגוון הרצאות וסדנאות לקבוצות ולקהל הרחב, בארגונים ובאופן פרטי, בתחומי האדם והקריירה.

אנו מציעים הרצאות וסדנאות חווייתיות וייחודיות הפונות למגוון רחב של אוכלוסיות.

ההרצאות והסדנאות שלנו:

 


התחלת פסקא     לידה כצומת בקריירה – הרצאה / פעילות לאמהות בחופשת לידה

 

נושא ההיריון והלידה, חופשת הלידה, האורך שלה והחזרה לעבודה אחריה הוא נושא שנמצא כל הזמן בכותרות. ההרצאה כוללת דגשים ורעיונות- כיצד ניתן להפוך את החזרה לעבודה לקלה יותר ואיך למצוא את היתרונות שבשינויים הרבים שקורים בתקופה הזאת.

מדובר על הרצאה ופעילות אקטיבית ואופטימית, בה נדבר על חופשת לידה ושינוי המערך המשפחתי כצומת בקריירה. ה”חופשה” מאפשרת לנו לעצור ולחשוב על החיים התעסוקתיים שלנו ואיך היינו רוצות שהם ייראו בעתיד (מעניין שבתוך המילה “חופשה” נמצאות המילים חפש/חיפוש…). נדבר על אמהות כקריירה בפני עצמה, איך נוכל לקחת לחיים התעסוקתיים שלנו את הכישורים שאנחנו רוכשות כאמהות ועל הדרכים בהן נוכל לשלב את האמהות עם קריירה.


התחלת פסקא     אמהות מדברות קריירה

 

ההרצאה תעסוק בחיבור בין הזהות שלי כאימא לזהות שלי כאשת קריירה. נדבר על אמהות כקריירה בפני עצמה, איך נוכל לקחת לחיים התעסוקתיים שלנו את הכישורים שאנחנו רוכשות כאמהות ועל הדרכים בהן נוכל לשלב את האמהות עם קריירה. נתייחס לשלב שלאחר הלידה כשלב התפתחותי ולאו דווקא כרונולוגי.

זוהי הזדמנות לעשות עצירה, לחקור ולבחון את הצרכים והמשאלות שלנו בעולם העבודה. נתייחס גם לאיך “מדברים קריירה” בזוגיות ובתוך המשפחה ואיך נוכל להביא את הרצונות והתשוקות שלנו בעולם העבודה לכדי מימוש.


התחלת פסקא     עולם הקריירה לצעירים – צעדים פרקטיים ראשונים להכוונה לימודית ותעסוקתית

 

הרצאה ופעילות הפותחת בפני צעירים אפשרויות בעולם התעסוקה ומעניקה ידע פרקטי לגבי חיפוש עבודה ולימודים. ההרצאה תרחיב את ההסתכלות על מקצוע ותעסוקה ותסייע לצעירים להבין מהם העיסוקים שהם יכולים להצליח בהם ושיעניקו להם תחושת סיפוק ומימוש עצמי בעתיד.

בהרצאה נתייחס למנגנוני בחירה והחלטה, נתעסק בשאלה מהי הצלחה בעיני ונבדוק איך נדע שאנחנו נמצאים במקום שנכון לכל אחד מאיתנו באופן אישי.


התחלת פסקא     השיטה של “לכל אדם יש שביל” – לאנשי מקצוע

 

הרצאות והכשרות לאנשי מקצוע העוסקים בתחומי אבחון, טיפול, יעוץ, אימון ומשאבי אנוש. הרחבת הידע על תהליכי אבחון, יעוץ וטיפול בתחום הקריירה על פי עקרונות שיטתנו. ההרצאות משלבות ידע לצד התנסות אישית של אנשי המקצוע, על פי רצון וצורך.


התחלת פסקא     השיטה של “לכל אדם יש שביל” – לארגונים: כלים לפיתוח קריירה

 

העשרת עובדים בנושא קריירה והגשמה עצמית- הן על ידי סדנאות חווייתיות והן על ידי הרצאות בתחום הקריירה ומרחב העשייה של האדם.
התהליך הקבוצתי מאפשר חוויה אישית וקבוצתית של התמקדות והעמקה בשאלות ותשובות בנושאי קריירה וייעוד. את הסדנאות מנחים אנשי מקצוע אשר הוכשרו בשיטתנו הייחודית. ניתן להזמין סדנא, הרצאה או יום עיון על פי צורך ספציפי.


התחלת פסקא     סדנת “השביל שלי” – לארגונים

 

סדנא המתקיימת בארגונים המעוניינים להעצים ולקדם עובדים בארגון. במהלך הסדנא כל משתתף יבחן את מפת העשייה שלו דרך התפקיד שלו. כמו כן, יינתנו כלים להתבוננות בבחירות אותם אני עושה ובאיזון בין עבודה, משפחה ופנאי.

 

לפרטים נוספים על סדנאות או בנית סדנא ייעודית אתם מוזמנים ליצור קשר

סגור לתגובות.