הצוות המקצועי

דקלה הרשקוביץ

בוגרת תואר שני מאוניברסיטת תל אביב בפסיכולוגיה ייעוצית, בהתמחות תעסוקתית ותואר ראשון, מאוניברסיטת חיפה בפסיכולוגיה ולימודי ארץ ישראל.

בעלת ניסיון של למעלה מ- 10 במכונים מובילים בתחום של פסיכולוגיה תעסוקתית ועיסוק באבחון, ליווי וטיפול באנשים בנושאים הנוגעים לעולם התעסוקה שלהם. 

“לאורך כל שנות עבודתי בתחום ליוויתי אנשים שונים זה מזה בכל אספקט אפשרי, אך דומים ברצונם למצוא את הדרך להביא את עצמם לכדי ביטוי ומימוש אישי.

לתפיסתי ייעוץ וטיפול  בקריירה עוסק בחיפוש אחר הגשמה ומימוש בעשייה האישית של האדם. בתהליך, האדם לומד לזהות את משאביו וכוחותיו הייחודיים, תוך שהוא מכיר גם את קשייו, את המקומות בהם הוא תקוע, תוך הבנה גם  של משמעות התקיעות  עבורו. בתהליך האדם יכול לזהות ולקרוא בשם לתשוקותיו באופן שמאפשר לו לקחת אחריות אקטיבית על הבחירה ועל העשייה שלו.”

גילה יניב

בת 46 נשואה ואימא לשלושה.

דוקטורנטית בתוכנית לטיפול קבוצתי  (PSP Sacramento)

בעלת M.A. בהתנהגות ארגונית

בעלת ניסיון של 14 שנה בתחומי הקריירה : יועצת לפיתוח קריירה ומנחת קבוצות.

מנחת מנהלים בארץ ובחו”ל – תכנון ופיתוח קריירה, מעברי קריירה, ותהליכי גדילה בתוך תפקיד.

 

“כמי שעברה בעצמה הסבה בעשיה המקצועית שלה וחוותה את התהליך על כל היבטיו, כולל השמחה והכאב הכרוכים בו, אני רואה לי כזכות ללוות אנשים במסע האישי שלהם לעבר הגשמה  מקצועית  ומתוך הרחבה של יכולתם לדייק את סיפורי חייהם על פי רצונם ועל פי בחירתם.

אני מאמינה שהזהות האישית שלנו והזהות המקצועית שלנו נמצאות כל העת בדיאלוג. לעיתים מתקרבות, מתאחדות ויוצרות עבורנו תחושת חיבור והגשמה, ולעיתים מתרחקות, מתנכרות ויוצרות תחושת טעייה בדרך ותקיעות. המסע אל ההגשמה האישית, אל צמיחה וגדילה, אל חיבור לטוב ולנכון עבורנו, זקוק ליועץ נאמן, קשוב ומחויב, זקוק לזמן התהוות, וזקוק לאמונה כי טוב ונכון עבורנו אכן מחכה לנו בהמשך השביל.”

 

צביה רותם

בוגרת תואר שני בפסיכולוגיה באוניברסיטת בר-אילן, לקראת סיום התמחות שיקומית-קלינית ובוגרת תואר ראשון במדעי ההתנהגות ממכללת ת”א-יפו .

בעלת ניסיון של למעלה מ- 10 שנים בתהליכי אבחון וטיפול.

ניסיון טיפולי בתחום השיקום והשיקום התעסוקתי בקרב אנשים המתמודדים עם פגישות ראש. כמו כן, בעלת ניסיון באבחונים פסיכודיאגנוסטי ונוירופסיכלוגי.

 

“אני מלווה “במרכז “לכל אדם יש שביל  “אנשים המחפשים את דרכם הייחודית לביטוי יכולותיהם ותשוקותיהם בעשייה התעסוקתית. בתהליך, האדם מזהה את כישוריו ויכולותיו לצד החסמים המקשים עליו. בעזרת הליווי והקשר הטיפולי/ייעוצי, האדם מאפשר לעצמו לתור אחר בחירותיו בדרכו למימוש עצמי. “

 

סתוויה ברייטמן

בוגרת תואר שני בפסיכולוגיה קלינית. מתמחה בפסיכולוגיה קלינית, במסגרת ההתמחות מטפלת הן במבוגרים והן בילדים . כמו כן, בוגרת תואר שני בפסיכולוגיה אירגונית.

בעלת ניסיון של 10 שנים בתחום האבחון, המיון והערכה של יחידים וקבוצות, בייעוץ ובליווי של מנהלים.

 

“תחום הייעוץ ופיתוח הקריירה הוא מרחב ייחודי , מאפשר ומצמיח, שמזמין את האדם לפגוש בתהליך תבונתי את הרצונות והחלומות האמיתיים שלו, עם הכבלים והקשיים שמקשים עליו לפלס את הדרך האותנטית והמשמעותית שלו.

אני מאמינה שלכל אדם הרשות לחפש וליצור לעצמו את ההזדמנות לצמיחה ולשינוי וכי הבסיס להצלחת התהליך היא בתחושה שניתן להתחבר למטפל כשותף, יחד עם רצון אמיתי לקראת המסע ומציאת הדרך.”

 

נועה לונאי ויינר

פסיכולוגית. בוגרת תואר שני בפסיכולוגיה תעסוקתית- ארגונית מאוניברסיטת חיפה ותואר ראשון בפסיכולוגיה מהאוניברסיטה העברית בעלת ניסיון רב בליווי יחידים וקבוצות בתהליכים של התפתחות אישית, בהקשרים של עולם העבודה: בייעוץ קריירה, בפיתוח מנהיגות למנהלים ובתהליכי מיון לעבודה.

“אני מאמינה שכולנו חולקים את הרצון לחיות בחוויה של משמעות ושל תכלית. אנחנו דומים ברצוננו לחיות בחיבור- לעצמנו ולסביבתנו. עולם העשייה שלנו מהווה את אחד המקורות המרכזים לתחושות אלה. לכן, כאשר הן אינן נוכחות בחיינו, יש מקום לעצור ולבדוק את מגוון העשיות שלנו.

ייעוץ קריירה לתפיסתי הנו ליווי. אם נדמה את חיינו לשביל ארוך ומפותל בו אנו צועדים, נוכל להתבונן בייעוץ קריירה כהליכה משותפת במקטע מסוים של השביל, בו אנו חשים פחות בטוחים. תפקידו של היועץ להקל על ההליכה ולסייע להשיג בהירות טובה יותר של היעד. לעיתים הוא יסייע להסיר אבן המפריעה לצעידה, לעיתים יסייע בבחירת הפנייה.”

 

נורית אבני

פסיכולוגית ייעוצית תעסוקתית, מומחית ומדריכה. בוגרת תואר שני במגמה הייעוצית תעסוקתית, אוניברסיטת תל אביב. מעל עשרים שנות ניסיון  באבחון ,ייעוץ וטיפול תעסוקתי ויעוץ תעסוקתי שיקומי במכונים פרטיים ובמרכז לייעוץ באוניברסיטת תל אביב. מתמקדת  בעבודתי בתהליכי ייעוץ, טיפול ואימון קריירה בצמתי שינוי ,משבר והתפתחות. אוריינטציה ייחודית ליעוץ ללקויי למידה.

משלבת בעבודתי כפסיכולוגית ידע וכלים מגישות שונות , שיטתה של אורניה “לכל אדם יש שביל” ומההשראה  והדרך של הפסיכולוגיה הבודהיסטית,אותה לומדת ב-8 השנים האחרונות .בנוסף מיישמת  כלים חווייתיים בפוקוס גוף ונפש.

“יעוץ ופיתוח קריירה עבורי הינו מסע  של התוודעות עצמית וגיבוש “מפה פנימית” של מקורות היכולת,מאפיינים ומשאבים אישיים,מקורות מוטיבציה ותשוקה ,מחסומים ומעצורים. בתהליך משותף ואקטיבי  נסלל שביל הבחירה, לעיתים קרובות ,תוך פריצת דרך ,לביטוי אישי ,ייחודי שיש בו מימוש עצמי בעשייה ובקריירה.

אני מאמינה שלתחושות של מימוש וסיפוק בקריירה  קשרי גומלין והשלכות על  היבטי חיים שונים, על הבריאות הגופנית-נפשית ואיכות החיים  בכלל.”

 

גרנס יהודה
מנכ”ל המרכז
מסלול לימודי- תואר ראשון מדעי ההתנהגות ולימודי תעודה כמנחה קבוצות
בעברי הייתי שותף ומנהל בהקמת מספר מיזמים , הוסטל לאנשים עם צרכים מיוחדים, חברה למתן שירותי “ניהול טיפול” עבור אנשים עם קשיי השתלבות והסתגלות וחבר מיסד ב-hub israel חממה ליזמות חברתית סביבתית.

“אני רואה את המרכז כבית לפיתוח קריירה עבור הלקוחות, העובדים ועבור עצמי ומחויב לדרך זו.
קריירה עבורי היא מכלול העשיות של האדם הבית, העבודה והפנאי שהם בעיני חלק מאותו שלם,  יצירת גבולות בין חלקים אלו נראית לי כיום מלאכותית ודורשת ממני בזבוז אנרגיה מיותרת

חלומי לעזור לכמה שיותר אנשים וכמובן לעצמי למצוא את האיזון בין עולמות אלו ולעשות כמה שיותר מיתוך תשוקה אהבה וחדווה.

גוני יצחקי

MA  בעבודה סוציאלית קלינית. לימודי המשך בטיפול משפחתי.

יועצת ומטפלת קריירה ורכזת מקצועית במרכז.

בעלת ניסיון בייעוץ וטיפול קריירה עם מגוון אוכלוסיות ביניהם : אנשים החפצים בשינוי קריירה בתקופות חיים שונות, דילמות סביב שילוב בין הורות וקריירה ו/או זוגיות וקריירה, צעירים בראשית הדרך, אנשים בעלי לקויות למידה וקשיי הסתגלות.

כמו כן, בעלת ניסיון בטיפול בפרטים, זוגות ומשפחות, שיקום תעסוקתי, הנחיית קבוצות , הדרכת אנשי מקצוע .

“עבורי הליווי  המקצועי עם כל אדם מהווה מסע מרתק ומשותף של למידה, חוכמה,  אתגר , והתרגשות.   אני רואה במרכזנו, בית לפיתוח קריירה,  מרחב  אשר מאפשר לאנשים להשמיע  ולגבש חלומות. לפלס  את הדרך  בעבודה רבה הן פרקטית והן ורגשית להתקרב אל החלומות.

אני מוצאת כי  אנשים המגיעים לתהליכים אלו הם אנשים אמיצים,  שעם ולמרות מורכבות המציאות לא מוכנים לוותר על השביל שלהם. ואני מוקירה אותם על כך ולומדת מכל אחד מהם ומכל תהליך איך להיות מטפלת/יועצת טובה ומדויקת יותר”.

 ד”ר דב ינאי

 יועץ בכיר לתחומי הניהול ומשאבי האנוש לארגונים בארץ ובעולם. הקים את מכון אדם לימים אדם מילא, פיתח את מודל הסילבר אייס לאפיון כשורי העתיד של האדם שאומץ ע”י חברות מובילות בארץ ובעולם. שימש במגוון תפקידים ציבוריים מקצועיים  ועסקיים . שימש כיושב ראש האגודה הישראלית לחקר העתיד.

 

סגור לתגובות.